שירותי ליווי – מה זה? תכונות וסוגים

posts by MikeHammelton

Date/Time
Date(s) - 05/06/2019 - 08/16/2019
12:00 am

Map Unavailable

Location
USA

Categories


אינטימי. המילה “ליווי” עצמה באה אלינו מן השפה הצרפתית ובתרגום פירושו ליווי ביטחוני של אנשים חשובים במיוחד עבור המדינה. בחברה המודרנית, המדינה שלנו השתנתה במקצת.

מהם שירותי ליווי? סיוע זה מלווה בפגישות ואירועים שונים כדי ליצור את התמונה המתאימה של הלקוח תמורת תשלום קבוע.

הסוכן בין הלקוח ללווין הליווי הוא סוכנות המיוצגת על ידי מנהלים. הם מוצאים לקוחות, משא ומתן על התנאים, לשמור על מסד נתונים  והם אחראים על הצד הכספי של הנושא, אבטחה וסודיות נערות ליווי. נערות ליווי נערות ליווי.

נערות ליווי עבור מי
זה לא מקובל להגיע לקבלות פנים מסוגים שונים בחברה “גבוהה”, בוהמית לבדה, אנשים מצליחים ואמידים כל כך מעדיפים להופיע מלווה בחברת לוויה נפלאה שמסוגלת לקסים ולתמוך בשיחה מעניינת.

הצרכנים העיקריים של שירות זה הם מנהלים בודדים, אנשי עסקים, יזמים. לעתים קרובות העבודה לוקחת הרבה זמן ומאמץ, והם פשוט אין לי זמן לבנות מערכות יחסים. לכן, תשלום של בן לוויה מעניין בן זמן מה נראה הדרך היחידה החוצה.

שירותי ליווי – מה זה? תכונות וסוגים

 

מחיר
המחירים תלויים בדגם, בהופעתו, בתיק, בעבודה. המחיר הממוצע של הערב – 30 אלף רובל. ככלל, התשלום מתרחש לפי שעה.

במהלך הזמן בילה בחופשה, אתה צריך לשלם מ 250,000 רובל. כל עלויות לינה, ארוחות, תקשורת ניידת וכן הלאה משלמים על ידי הלקוח.

ראוי לציין כי מחיר שירותי הליווי במוסקבה גבוה משמעותית מאשר בערים אחרות. כדי להיות בטוחים הלקוחות שלהם, סוכנויות לשמור על מסד נתונים עם רשימות שחורות ושחורות לפי הקריטריון של אמינות. לעתים קרובות, בנות יכולות לסמוך על טיפים מלקוחות, אבל אלה מקרים בודדים, הגודל שלהם אינו ידוע מראש.

שירותי ליווי – מה זה? תכונות וסוגים
אם לקונה יש העדפות משלו בבגדים, תכשיטים, שיער ופרטים אחרים של המודל, אז הוא משלם את העלויות עבור זה בעצמו.

האם זה חוקי
על פי הסיווג הכל – רוסי לפעילות הכלכלית (OKVED), שירותי הליווי קשורים לשירותים חברתיים (כגון סוכנויות נישואין,) קוד 96.06 – “מתן שירותים אישיים אחרים שאינם נכללים בקבוצות אחרות”.

לכן, בטוח לומר כי מתן שירותי ליווי הוא חוקי מוסדר על ידי קוד המס. התשלום מתקבל הן במזומן והן בהעברה שלא במזומן עם הנפקת המחאה.

רישום מודלים מתרחש באמצעות ספר העבודה עם ניסיון עבודה רשמי.

שירותי ליווי – מה זה? תכונות וסוגים
סקס וליווי
אי אפשר שלא לגעת בנושא נוכחותם של צעיפים מיניים בשאלה: מה זה שירותי ליווי. זה נושא מאוד עדין ורגיש. כמובן, מנהלי סוכנות לא יכולים לשלוט בהתנהגות ובהמשך פיתוח של מודל היחסים ואת הלקוח, עם זאת, ולא למנוע זאת.

בחזית התקשורת, הבידור, כל השאר מנסים לא למקד תשומת לב. זה לא קל להיכנס למלווה, הבנות הכי טובות עובדות כאן, לא אלה שרוצים להרוויח כסף חד פעמי. בעולם המודרני, המין הפך להיות זמין בכמות מספקת וללא ליווי. אבל בכל מקרה, ההחלטה על פיתוח היחסים נשארת מאחורי הקלעים ומחוץ לפעילות הרשמית של סוכנויות הליווי.

הצוות
ככלל, לספק מודל שירותי ליווי. זה יכול להיות גם בנים וגם בנות. הנוכחות של תעודות ותארים אינה נדרשת, אבל הנוכחות של המראה מודל וניסיון בענף זה יתקבל בברכה.

שירותי הליווי הנשי יש ביקוש רב, כי זה בעיקר גברים שרוצים לראות גברת יפה לידם אשר לקשט את הזמן שלהם בתערוכת צילום, מצגת, נסיעות עסקים או בכל מצב אחר.

שירותי ליווי – מה זה? תכונות וסוגים
בין הדגמים ניתן למצוא גברים: גבוה, מפואר, עם נימוסים ומראה מעולה. שירותי ליווי זכר במדינה שלנו הם בלעדיים מוערכים הרבה יותר יקר מאשר אלה הנשי.

דרישות לבנות
כמו בכל פעילות מקצועית, הבנות של סוכנויות הליווי יש דרישות מסוימות:

מראה יפה ומטופח (מניקור מסודר, פדיקור, תספורת, עור נקי, מייק-אפ נעים).
חברותיות, תפיסה רחבה, יכולת לשמור על השיחה;
ביטחון עצמי;
גישה חיובית, חוש הומור, קלילות, ידידותיות;
אוריינות, טקט, ידיעת נימוס ונימוסים, דייקנות;
את היכולת לפלרטט בעדינות, כדי לגרום לגבר עניין.
בונוס נוסף הוא נוכחות של השכלה גבוהה, ידע בשפה זרה, נוכחות של קול נעים.

שירותי ליווי – מה זה? תכונות וסוגים
מהם שירותי ליווי? זהו שביעות הרצון של הלקוח רצון לראות בחורה יפה איתו. המשאלות והטעמים של הלקוחות הם שונים, חלקם כמו מיניאטורה, חלקם גבוהים, חלקם מעדיפים רזה, אחרים – בנות בגוף. לכן, קנון אחד או תבנית של יופי אינו קיים. ללא הגבלת גיל. לעתים קרובות אתה יכול למצוא נשים מעל 40 עובדים בתחום זה, מפואר די מוצלח. חברים בגיל אלגנטי ליצור את האפקט הנאמנות המושלמת של גבר.

סוכנויות רבות מציעות את שירותיהם של המספרות, האיפור של האמנים, הקוסמטולוגים, ויש להן ארונות בגדים עם הרבה נעליים, חליפות, שמלות ומעילי
סוגי ליווי
במענה לשאלה מה זה – שירותי ליווי, יש לציין כי ישנם שלושה סוגים של פעילות זו:

אחזקה במסיבות תאגידים, קבלות פנים חברתיות, מצגות, ארוחות ערב. במקרה זה, הצרכן בוחר את הנערה בסוכנות מהתמונה, משלם את האגרה ומקיים פגישה מקדים. בשעה המיועדת, הגברת הצעירה מגיעה למקום הנכון ומבלה את הסכום ששולם עם הלקוח. סוג זה הוא הנפוץ ביותר בתחום הליווי, שנועד לעשות רושם חיובי על שאר האורחים של האירוע.
ארגון פנאי משותף: תערוכות, תיאטראות, מוזיאונים, קולנוע, טיולים. תכונה מסוג זה היא כי הלקוח יכול לשלם עבור החברה לא רק אחד, אבל שתיים או אפילו שלוש בנות בבת אחת. זה כולל גם שאר המדינה, רכיבה על יאכטה, חופשה על הים וכן הלאה.
השתתפות בפגישות עסקיות או משא ומתן כדי להסיט (או להיפך, למשוך) את תשומת הלב של שותפים עסקיים. בחורה יפה יכולה ליצור אווירה של רגיעה, לנטרל את האווירה, להעלות את מעמדו של לוויין מלווה, אשר תהיה השפעה חיובית על התוצאה של הפגישה.